شنبه، 30 شهریور 1398 تاریخ آخرین بروزرسانی   1398/06/30 14:44:40 مهمان  
ورود
EN
بازگشت بازگشت

۲۵ درصد ارزان‌تر خودروتان را بیمه بدنه هوشمند کنید

تخفیف ویژه بیمه کوثر به مناسبت عید سعید فطر


۲۵ درصد ارزان‌تر خودروتان را بیمه بدنه هوشمند کنیدبیمه کوثر به مناسبت ایام مبارک عید سعید فطر بیمه بدنه هوشمند سفر را با ۲۵ درصد تخفیف به مشتریان عرضه می‌کند.به گزارش روابط‌عمومی بیمه کوثر، اپلیکیشن مرکوری محصول جدید بیمه کوثر است که بیمه‌گذاران با نصب آن بر روی تلفن همراه خود می‌توانند خودروشان را برای چند روز سفرشان تحت پوشش بیمه بدنه قرار دهند. کابران پس از نصب مرکوری از «پلی‌استور» یا دیگر سامانه‌های دریافت اپلیکیشن و باز کردن آن، مبدا و  مقصد سفرشان را انتخاب می‌کنند و پس از آن هزینه صدور بیمه‌نامه برآورد می‌شود. پس از ثبت این مرحله، عکس گواهینامه و کارت ماشین و عکس‌های درخواست‌شده از خودرو بارگذاری و در نهایت بیمه‌نامه کوتاه مدت خودرو صادر خواهد شد.

از عوامل تاثیرگذار بر قیمت بیمه‌نامه مرکوری می‌توان به ارزش ریالی خودرو، سال ساخت آن، سوابق رانندگی، ضریب سختی جاده‌ها و شرایط جوی اشاره کرد. برای مثال قیمت صدور این بیمه‌نامه برای یک سفر پنج روزه از شهر تهران به شهرهای شمالی کشور در شرایط جوی مناسب و با یک خودرو معمولی بین ۱۵ تا ۲۰ هزار تومان می‌شود که با توجه به تخفیف ویژه عید فطر این رقم باز هم کاهش خواهد یافت.

علاقه‌مندان به خرید این بیمه‌نامه می‌توانند از طریق نشانی https://65e3.app.link/BQTIe7LJ6W اپلیکیشن مرکوری را دانلود کنند و از مزایای این بیمه‌نامه بهره‌مند شوند.

 

 


تاریخ انتشار: دوشنبه، 13 خرداد 1398 ساعت 13:48:21 تاریخ آخرین ویرایش:دوشنبه، 13 خرداد 1398 ساعت 14:42:43 توسط:روابط عمومی تعداد بازدید:923
می پسندم 6
نمی پسندم 6