بازگشت بازگشت

تسهیلات ویژه بیمه‌کوثر در ایام‌الله پیروزی انقلاب اسلامی

انواع بیمه‌نامه با تخفيف‌هایی از ده تا 70درصد به بیمه‌گذاران ارایه می‌شود


تسهیلات ویژه بیمه‌کوثر در ایام‌الله پیروزی انقلاب اسلامیبیمه‌کوثر به‌مناسبت سالگرد بزرگداشت ایام‌ا... پیروزی انقلاب اسلامی و فرا رسیدن دهه مبارک فجر، انواع بیمه‌نامه‌های این شرکت را طی 10روز آینده با تخفیف‌های ویژه‌ به بیمه‌گذاران ارایه می‌کند.به گزارش روابط‌عمومی و اعلام مدیر بازاریابی و فروش بیمه‌کوثر، در این ایام بيمه‌نامه‌هاي بدنه اتومبیل تا 70درصد تخفیف، بيمه‌نامه‌هاي آتش‌سوزي تا 25درصد، بیمه‌نامه‌های مسئوليت و حوادث تا 20درصد، بيمه‌نامه‌هاي مهندسي تا پنج‌درصد و بيمه‌‌نامه‌هاي پول و باربري با 15درصد تخفیف به متقاضیان عرضه خواهد شد.

لاله کریمی افزود: در ایام‌ا... پیروزی انقلاب اسلامی بيمه‌نامه ‌حامي نیز در فروش گروهي با تخفيف 10درصدي به متقاضیان ارایه می‌شود.

مدیر بازاریابی و فروش بیمه‌کوثر گفت: در دهه مبارک فجر طرح ترکیبی صندوق عقب برای بیمه‌نامه‌های باربری، شخص‌ثالث و بدنه با 15درصد تخفیف (علاوه بر تخفیف‌های ارایه شده برای بیمه‌نامه‌های ذکر شده) ارایه می‌شود.

کریمی تاکید کرد: هموطنان عزیز می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و دسترسی به نشانی سرپرستی‌ها و نمایندگی‌های بیمه کوثر در سراسر کشور به پایگاه اطلاع‌رسانی شرکت به‌نشانیwww.kins.ir  مراجعه کنند.

 


تاریخ انتشار: سه شنبه، 15 بهمن 1398 ساعت 12:59:23 تاریخ آخرین ویرایش:چهارشنبه، 16 بهمن 1398 ساعت 15:39:47 توسط:روابط عمومی تعداد بازدید:5361
می پسندم 64
نمی پسندم 72