بازگشت بازگشت

مرحله دوم پرداخت خسارت به سیل‌زگان سیستان‌وبلوچستان

با حضور مسئولان صنعت بیمه انجام شد


مرحله دوم پرداخت خسارت به سیل‌زگان سیستان‌وبلوچستانمرحله دوم پرداخت خسارت به سیل‌زدگان استان سیستان‌وبلوچستان با حضور رییس‌کل بیمه مرکزی و دبیرکل سندیکای بیمه‌گران و هیات‌همراه در مناطق آسیب‌دیده آغاز شد.به گزارش روابط‌‌عمومی بیمه کوثر، رییس‌کل بیمه مرکزی در دیدار با زیان‌دیدگان مناطق سیل‌‌زده ضمن ابراز همدلی و همدردی با آنان خواستار تسریع در روند پرداخت خسارت شد.

وی وحدت رویه و تعامل میان مدیران و کارشناسان ستاد، سرپرستی‌ها و شعب و نیز نمایندگان استان‌ها را یکی از عوامل رضایت ذی‌نفعان برشمرد و خاطرنشان‌کرد: با بهره‌مندی از ظرفیت‌ شرکت‌های بیمه فرایند پرداخت خسارت به بیمه‌شدگان تسریع می‌یابد.  

رییس شورای‌عالی بیمه با تاکید بر خسارت‌های سنگین در سیل اخیر و پوشش‌های اندک بیمه‌ای مردم این استان، تصریح‌کرد: مسئولان استانی با اختصاص اعتبار‌هایی نظیر بودجه حوادث غیرمترقبه برای مناطق در معرض آسیب بلایای طبیعی می‌توانند از حجم خسارت‌ها و همچنین آلام مردم بکاهند. 


تاریخ انتشار: پنج شنبه، 17 بهمن 1398 ساعت 21:21:30 تاریخ آخرین ویرایش:پنج شنبه، 17 بهمن 1398 ساعت 21:21:30 توسط:روابط عمومی تعداد بازدید:393
می پسندم 8
نمی پسندم 4